به گزارش “مجله ایما”، ویروس کرونا روز به روز در کشورهای جهان افزایش پیدا می‌کند و به نوعی الان در دنیا فراگیر شده که به همین منظور رقابت‌های ورزشی را نیز تحت تاثیر قرار داده و لغو کرده است.

 

در ادامه تعطیلی بازی‌های ورزشی در سراسر جهان، امروز فدراسیون فوتبال قزاقستان اعلام کرد تمام بازی‌های زیر مجموعه این فدراسیون تا اطلاع بعدی برگزار نخواهد شد که به همین منظور حسین طیبی و یاران‌اش باید تا اطلاع ثانوی استراحت کنند و مسابقه‌ای در لیگ برتر فوتسال قزاقستان انجام ندهند.

طبق برنامه قبلی قرار بود عصر امروز جمعه تیم غیرت قزاقستان در حضور ستاره ایرانی خود به مصاف اکتوبه بالای جدولی برود ولی بنابر تصمیم فدراسیون فوتبال قزاقستان، تمام رقابت‌های فوتسال این کشور نیز لغو شده است.

 

با وجود اینکه قرار بود بازی امروز یاران طیبی بدون حضور تماشاگران باشد، اما در نهایت با مثبت شدن تست ۴ نفر در قزاقستان طی روز گذشته، فدراسیون فوتبال این کشور تمام بازی‌ها را لغو کرد که این تعطیلی به تمرینات باشگاه غیرت نیز کشیده شده و به بازیکنان این تیم موقتا یک هفته استراحت و قرنطینه در محل اسکان داده شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.