“” فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید درحالیکه شیوع ویروس کرونا باعث شده رقابت های فوتبال در سراسر دنیا به حالت تعلیق درآید و اصلا معلوم نیست که لیگ برتر انگلیس چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد و آیا رقابت ها از سر گرفته شده یا به کلی تا پایان فصل تعطیل خواهد شد ترجیح می‌دهد از فشار آوردن بیش از حد به بازیکنان خود خودداری کند.

 

 

تا این لحظه اعلام شده که لیگ برتر جزیره دست‌کم زودتر از 30 آوریل از سر گرفته نخواهد شد اما این تاریخ هم در ادامه بستگی به شرایط مبارزه با کرونا و دستورات دولت انگلیس دارد و هنوز مشخص نیست که آیا در ادامه شاهد ادامه فصل خواهیم بود یا این فصل نیمه‌کاره رها شده و تا شروع فصل جدید دیگر شاهد هیچ مسابقه فوتبالی در انگلیس نخواهیم بود.

 

لمپارد در این باره گفت:” در حال حاضر شرایط ما خیلی دشوار است چون اصلا مشخص نیست در آینده با چه وضعیتی روبرو خواهیم شد. قبلا دیده‌ایم که شرایط ممکن است به سرعت عوض شود و ما تنها می‌توانیم به تاریخ‌هایی که اعلام می‌شود نگاه کنیم و به جز برنامه‌های روزانه یا هفتگی امکان برنامه‌ریزی بلندمدت‌تر نداریم”.

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:” در چنین شرایطی من به هیچ وجه مایل نیستم که به بازیکنانم فشار بیاورم و بدون اینکه دلیلی وجود داشته باشد از آنها بخواهم کار کنند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.