به گزارش “مجله ایما”، بعد از آنکه چلسی دیشب در خانه خود استمفوردبریج در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ با نتیجه 3-0 شکست خورد تا عملا امید بسیار کمی به صعود از این مرحله داشته باشد، فرانک لمپارد سرمربی چلسی در پایان بازی اعلام کرد این شکست درس سختی برای تیمش بوده و چلسی نشان داده تا رسیدن به سطحی که بتواند بهترین تیمهای دنیا را به چالش بکشد فاصله دارد.

 

 

لمپارد با اذعان به اینکه تیم کم‌تجربه چلسی در بازی برگشت تنها برای حفظ غرور خود به آلیانز آرنا سفر خواهد کرد گفت:” این شکست برای ما درس سختی بود. این بازی در سطح لیگ قهرمانان بود و واقعیت این است که ما سالها است تجربه زیادی از حضور در مراحل حذفی این رقابتها نداشته‌ایم و این واقعیتی است که در چنین شرایطی باید با آن روبرو شویم”.

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:” شاید امشب این حرف عجیب به نظر برسد ولی بازیکنان ما باید سعی کنند این شکست را به تجربه‌ای با تاثیر مثبت تبدیل کنند. آنها باید بدانند که سطح لیگ قهرمانان در این مرحله از رقابتها در همین حد است. خیلی از بازیکنان ما یا در این مرحله از چمپیونزلیگ بازی نکرده بودند یا تجربه‌شان به چند سال قبل برمی‌گشت. ما امسال برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول لیگ برتر انگلیس تلاش می‌کنیم و سعی می‌کنیم در طول تابستان پیشرفت کرده و در مسیر بهتری قرار بگیریم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.