دانلود سریال یاغی

 

اگرچه باشگاه لایپزیش توافق با چلسی برای انتقال تیمو ورنر به لندن را تکذیب کرد اما به نظر می رسد این ستاره 23 ساله و آلمانی فصل بعد در استمفوردبریج بازی خواهد کرد. گیدو شفر فاش کرد فرانک لمپارد برای راضی کردن تیمو ورنر هر روز با او تماس می گرفته است.

 

 

گیدو شفر گفت: جای تعجب است که ورنر به چلسی پاسخ مثبت داد اما همچنین او خرید بسیار خوبی برای چلسی خواهد بود. چلسی توانست بند خرید ورنر را بپردازد و مزیت بزرگ برای چلسی این بود که آنها مستقیما به خود این بازیکن ابراز علاقه کردند و او با تماس گرفتند.

 

من از تیمو شنیدم که فرانک لمپارد تقریبا هر روز در چند هفته گذشته با او تماس می گرفت و به او می گفت بازیکنی است که به این باشگاه به او احتیاج دارد. هر بازیکن به عشق و محبت نیاز دارد به خصوص تیمو ورنر. رقم انتقال ورنر 60 میلیون یورو نیست. من با کسی که در جریان این قرارداد است تماس گرفتم و او به گفت که چلسی 50 میلیون یورو پرداخت می کند. من با ارسال پیامک به ورنر تبریک گفتم و او با من تماس گرفت و گفت تصمیم درستی گرفته است. همچنین مدیر کارل هاینز فورستر مدیر باشگاه نیز چلسی را باشگاه مناسب برای ورنر دانست.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.