به گزارش “مجله ایما”، روملو لوکاکو بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره تقریباً ناموفق در منچستریونایتد، نهایتاً در تابستان از این تیم جدا شد و به اینتر پیوست. لوکاکو در این فصل یکی از بهترین بازیکنان تیم آنتونیو کونته بوده و در همه رقابت‌ها موفق به ثبت ۲۳ گل شده است.

 

عملکرد فوق العاده ستاره بلژیکی باعث شده که لوئیس فیگو به تمجید از او بپردازد. ستاره سابق اینتر در این باره گفت: ” او امسال خارق العاده بوده است. لوکاکو زیاد گل می‌زند. اگر تیم مستحکم باشد و به قهرمانی در اسکودتو هم ایمان داشته باشد، او می تواند کمک کننده باشد. اختلاف زیادی بین سری آ و لیگ برتر وجود دارد اما عملکرد لوکاکو من را غافلگیر کرده است.”

 

 

 

 

فیگو در ادامه گفت: ” اگر شما چنین انگیزه ای داشته باشید قطعاً در گلزنی موفق خواهید بود. حتی اگر در چین بازی کنید. در تئوری گل زدن در ایتالیا بسیار دشوارتر از انگلیس است زیرا در آن جا فضای کم تری وجود دارد و تیم ها از نظر تاکتیکی قدرتمند تر هستند. با این وجود لوکاکو کارش را به خوبی انجام می‌دهد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.