دانلود سریال یاغی

“” در گذشته اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به خرید رابرت لواندوفسکی و حتی اقدام بازیکنانی چون سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو و دعوت از ستاره لهستانی برای پوشیدن لباس رئال مادرید منتشر شده بود. حالا رابرت لواندوفسکی با تایید این اخبار مدعی شد در بایرن مونیخ به بالاترین سطح رسیده و از شرایط فعلی رضایت دارد.

 

 

رابرت لواندوفسکی گفت: “بله من می توانستم به لیگ اسپانیا یا به هر کشور دیگری رفته و به یک یک باشگاه بزرگ انتقال پیدا کنم اما این برای من مهمترین موضوع نبوده است. در حال حاضر در جایی هستم که توانسته ام به بالاترین سطح برسم و من همچنان می خواهم به این روند ادامه دهم.

 

در حال حاضر من در یکی از بهترین باشگاه های جهان بازی می کنم و می دانم که می توانم در بایرن مونیخ احساس رضایت داشته باشم. رویای من همیشه این بود که یک بازیکن فوتبال در سطح بالایی شوم. این انتخاب من بود و همیشه می خواستم به این هدف برسم. بعضی اوقات دوستانم به مهمانی می رفتند و من روز بعد تمرین می کردم بنابراین مجبور بودم انتخاب کنم. من استراحت را انتخاب می کردم. برای هر بازیکن جوانی باید در چنین مقطعی انتخاب کند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.