“” حامد لک درباره زمان شروع تمرینات ماشین‌سازی گفت: قرار بود از فردا(پنجم فروردین‌ماه) تمرینات ما شروع شود که با تصمیم کادر فنی و برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا مجددا تمرینات ما به تعویق افتاده و نمی‌دانیم از چه روزی شروع می‌شود.

 

او ادامه داد: قطعا تمرینات تمام تیم‌ها باید تا زمانی که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌گوید تعطیل شود و اینکه باشگاه‌ها بخواهند به همین زودی تمرینات را شروع کنند کار درستی نیست و کاملا به سلامتی همه ما بازیکنان و خانواده‌هایمان ضربه می‌زند.

دروازه‌بان ماشین‌سازی یادآور شد: بازیکنان ما تقریبا برای تمام شهرهای ایران هستند و اگر به تمرینات برگردند هیچ‌کس نمی‌داند که خدایی نکرده کدام یک از آنها مبتلا به ویروس هستند و باید در تمرین و محل اقامت تیم حضور پیدا کنند. ممکن است این ویروس با انتشار به بازیکن و حتی مربیان تیم مشکلات شدیدی به وجود آورد که جان همه را به خطر بیاندازد.

 

حامد لک یادآور شد: ما برای حفظ سلامتی ورزش می‌کنیم ولی چه کسی تضمین می‌دهد که اگر ما فردا سر تمرین رفتیم ویروس نمی‌گیریم؟ مگر ما بازیکنان آنتی ویروس داریم؟ این حرف من و همه بازیکنان است که تا زمان رفع این ویروس نباید تمرینات برگزار شود چون به سلامتی همه ضرر می‌رساند.

 

او تاکید کرد: اصلا خودِ ما به کنار چه کسی می‌تواند با قاطعیت بگوید وقتی ما به تمرین رفتیم و به خانه برگشتیم خدایی نکرده خانواده و عزیزانمان ویروس نمی‌گیرند؟ با این آمار بیماران و کشته‌ها می‌بینیم که این ویروس با هیچ‌کس شوخی ندارد و سن و سال ورزشکار و غیر ورزشکار هم نمی‌شناسد. از مسؤولان تمام باشگاه‌ها می‌خواهم اجازه بدهند ویروس از بین برود و بعد تمرینات را برگزار کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.