دانلود سریال یاغی

تیم اف سی لیث با هدایت لیث نوبری از ایران و بادعوت رسمی آسپایر قطر به مدت 10 روز مهمان فدراسیون فوتبال این کشور بودو توانست با ارائه بازی های خوب با دو جام به تهران بازگردد.

لیث در ارتباط با چگونگی حضور در این تورنمنت گفت:« شاید برای اولین بار بود تیمی در این رده سنی فرصت دست و پنجه نرم کردن با رقبای سرشناس در تورنمنت های بزرگ را پیدا می کرد.  این سفر با نظارت فدراسیون و به لطف یکی از دوستان نزدیکم در شبکه الکاس و فدراسیون قطر صورت گرفت و خوشحالم که پایه گذار چنین مراودات ورزشی برای نونهالان مستعد ایرانی شدیم». 

او ادامه داد:«تیم ها از قاره های مختلف با آینده سازان فوتبال خود پا به دوحه گذاشته بودند تا تورنمنتی فشرده برگزار کنند که تیم اف سی لیث از ایران در این تورنمنت حاضر بود و بازی های خوبی برگزار کرد و علاوه بر نایب قهرمانی با جام اخلاق به تهران برگشت». 

ستاره سابق تیم های پرسپولیس و پاس تهران که در مقطعی حضور در رده های ملی را نیز در کارنامه داشتتصریح کرد:« متاسفانه فوتبال ایران از نظر روابط بین الملل همواره ضعف داشته و دارد. مسلما راه های زیادی برای بالا بردن تجربه چنین تورنمنت هایی برای نونهالان وجود دارد که من از یک شانس خوب نهایت بهره را برای شاگردانم بردم و آنها با شکست دادن آینده سازان قطر به عنوان میزبان آتی جام جهانی همه نگاه ها را به خود معطوف کردند».

 

نوبری در ادامه با اشاره به این که فوتبال علمی باید از بازیکنان زیر 10 سال آموزش داده شود افزود:«در این تورنمنت تیم های خوبی  حضور داشتند و می شد پی برد آنها به فکر 10 تا 15 سال آینده خود هستند درست مثل قطر که از الان روی تیم جام جهانی 2030 یا 2034 برنامه ریزی کرده در حالی که ما در ایران برای یک ماه آینده خود برنامه نداریم».

بازیکن سابق پرسپولیسی ها در ادامه به ماندن در دوحه و مشکلات در بازگشت به تهران اشاره کرد و گفت:«کروناویروس به یکباره دنیا را زیر و زیر کرد و هیچ کاری روی برنامه از پیش تعیین شده قابل انجام نبود. به هر مشقتی بود در روزهای ابتدایی نوروز به تهران برگشتم اما بلافاصله با تلخ ترین اتفاق ممکن یعنی از دست دادن مادرم روبرو شدم که شوک سنگینی بود و شیرینی حضور در تورنمنت آسپایر را به تلخی کشاند. کروناویروس واقعا شوک دردناکی نه برای ایرانی های عزیز بلکه برای مردم سرتاسر جهان است و خواهش می کنم عزیزان با اجرای تک به تک پروتکل های بهداشتی سلامت خود و عزیزان شان را به خطر نیاندازد».

لیث نوبری در پایان اشاره ای به برگزاری یا عدم برگزاری لیگ نوزدهم داشت و افزود:« لیگ باشد یا نباشد پرسپولیس قهرمان است(باخنده) اما اگر بخواهیم حرفه ای به این وضعیت نگاهی بیاندازیم می بینیم خود فیفا هم در تصمیم گیری ها مردد است و همین تردید روی اقدامات فدراسیون های مختلف هم تاثیر گذاشته است. مسلما در وهله اول سلامتی مردم و فوتبالدوستان در اولویت خواهد بود از همین رو باید به هر تصمیمی که گرفته می شود چه قهرمان چه سایر تیم ها احترام بگذارند».

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.