لیورپول فصل گذشته توانست با برتری بر تاتنهام در فینال فاتح لیگ قهرمانان شود. قرمزها سپس توانستند سوپرکاپ اروپا و جام جهانی باشگاه ها را نیز فتح کنند. به فاصله 9 هفته تا پایان لیگ برتر انگلیس لیورپول تنها به 2 برد برای مسجل کردن قهرمانی خود نیاز دارد. 30 سال از آخرین قهرمانی قرمزها در انگلیس می گذرد و این آرزو بالاخره برآورده خواهد شد.

 

 

 

 

جو گومز مدافع ملی پوش لیورپول معتقد است که فرمول موفقیت را پیدا کرده اند و باید منتظر قهرمانی های بیشتری از این باشگاه باشیم. گومز سال 2015 از چارلتون به لیورپول پیوست و در حال حاضر از مدافعان ثابت تیم یورگن کلوپ محسوب می شود. او بیش از 100 بازی برای لیورپول انجام داده است.

جو گومز در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول گفت:«به عنوان تیم ما مجموعه ای از بازیکنان جوان و باتجربه هستیم. با تجربه هایی که در تیم های بزرگی بازی کرده اند و سابقه قهرمانی های مهمی نیز در کارنامه شان دیده می شود. ما تیمی یکدست و متحد هستیم که در بهترین دوران خودش قرار دارد. به بازیکنان جوانی چون ترنت الکساندر آرنولد می توان اشاره کرد که متولد لیورپول است و نماینده ای واقعی از یک بازیکن لیورپولی.»

 

 

 

 

گومز ادامه داد:« به جوردن هندرسون نگاه کنید که کاپیتان ماست و سال هاست برای لیورپول بازی می کند. او یک رهبر واقعی در درون و بیرون زمین است. ما تیمی پر از بازیکنان با خلاقیت های فردی بالا نیز هستیم. بازیکنانی که به تنهایی می توانند نتیجه یک بازی را عوض کنند. واقعا از بازی در چنین تیمی لذت می برم و این به هر فوتبالیستی انگیزه دو چندان می دهد. 5 سال است بازیکن لیورپول هستم و در این مدت بالا و پایین هایی بوده ولی در مجموع از بودن در لیورپول احساس غرور و رضایت می کنم.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.