به گزارش “مجله ایما”، با توجه به تعویق لیگ برتر برای چند هفته، هنوز مشخص نیست چه پایانی در انتظار تیم ها خواهد بود. آستون ویلا در حال حاضر در رتبه نوزدهم قرار داشته و در آستانه سقوط است، اما رئیس این باشگاه مدعی شد جام قهرمانی را به لیورپول دهند و هیچی تیمی نیز سقوط نکند.

 

 

پیتارچ گفت: “ما در آستون ویلا شروع به فکر کردن در مورد این موضوع می کنیم. اگر اوج کرونا در ماه می اتفاق بیفتد، هیچ کس در شرایطی که بازیکنان، مربیان و پرسنل گروه های بهداشتی این باشگاه هر روز باید کار کنند، به فکر ادامه رقابت ها نیست.

 

باشگاه هایی وجود دارند که از سر گیری این رقابت ها از 30 ژوئن را منطقی نمی دانند. معقول ترین راه حل که در ذهن همه است این بوده که اگر روند برگزاری لیگ متوقف شود، هیچ تیمی سقوط نکند. بزرگترین بحث در مورد تعیین تیم های صعود کننده با اروپا، رتبه تیم ها در فصل گذشته یا رتبه فعلی آنها در این فصل است.”

 

رئیس آستون ویلا همچنین با بیان اینکه که با توجه به اینکه تیم یورگن کلوپ 25 امتیاز جلوتر از نزدیکترین رقیبش منچسترسیتی قرار داشته و باید به لیورپول جام قهرمانی داده شود، افزود: “البته این یک نظر شخصی است.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.