به گزارش “مجله ایما”، به نظر می رسد دوران هشت ساله حضور تیاگو سیلوا در فرانسه رو به پایان بوده و با توجه به عدم مبادرت طرفین به تمدید قرارداد، این مدافع 35 ساله و برزیلی در تابستان پیش رو از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد.

 

 

نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد ممکن است مقصد بعدی تیاگو سیلوا تیم بارسلونا باشد. این مدافع برزیلی علاقه زیادی دارد دوران درخشان ورزشی اش را در بارسا به اتمام برساند و باشگاه اسپانیایی نیز به جذب تیاگو سیلوا علاقه دارد.

 

اما طبق ادعای این نشریه، لیونل مسی، کاپیتان آرژانتینی بارسلونا علاقه زیادی به رخ دادن این انتقال دارد. مسی معتقد است حضور این بازیکن باتجربه در رختکن بارسلونا به سود آنها خواهد شد و رفتار حرفه ای و سابقه درخشان تیاگو سیلوا می تواند به آنها در مسیر کسب موفقیت کمک کند. این در حالیست که بارسلونا در حال حاضر مدافعانی چون جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی و کلمنت لانگله را نیز در اختیار دارد و احتمالا تیاگو سیلوا در صورت انتقال به این تیم فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی پیدا نخواهد کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.