به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا در دیداری حساس و سرنوشت ساز در استادیوم برنابئو با دو گل مقابل رئال مادرید مغلوب شد تا دوباره صدر جدول را به رقیب دیرینه واگذار کند. لیونل مسی در این دیدار یکی از بدترین شب های فصول اخیرش را سپری کرده و دو موقعیت خوب را نیز برای گلزنی از دست داد تا انتقادات از این ستاره آرژانتینی شدت گیرد. هوگو گاتی مدعی شد لیونل مسی شبیه بازیکنانی که از فوتبال خداحافظی کرده اند به نظر می رسد.

 

 

هوگو گاتی گفت: “شما نمی توانید از عملکرد لیونل مسی دفاع کنید. البته همیشه می تواند از سبک بازی کلی این بازیکن دفاع کرد، اما وقتی مسی اینگونه شبیه بازیکنی کهنه کار و قدیمی به نظر می رسد نیز باید در موردش صحبت کرده و از او انتقاد کرد.

 

در دیدار مقابل رئال مادرید، عملکرد لیونل مسی به شکلی بود که انگار او یک بازیکن بازنشسته بوده و از فوتبال خداحافظی کرده است. البته علیرغم این سبک بازی نیز من معتقدم همچنان لیونل مسی در کنار کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنان دنیای فوتبال به شمار می آیند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.