دانلود سریال یاغی

بعد از حدود سه ماه وقفه از ابتدای هفته بعد بارسلونا دوباره به میدان خواهد رفت و لیونل مسی در اولین بازی مقابل مایورکا قرار خواهد گرفت. کاپیتان 32 ساله بارسلونا معمولا عملکرد خوبی مقابل این تیم داشته و در شش بازی آخر مقابل مایورکا موفق به گلزنی شده است. همچنین بارسلونا نیز در 11 تقابل اخیر با مارکا 9 بار به پیروزی رسیده است.

 

بارسلونا هنوز شانس کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان و لالیگا را دارد و اگر این اتفاق رخ دهد لیونل مسی به رکورد 36 جام معتبر رایان گیگز اسطوره ولزی منچستریونایتد دست خواهد یافت.

 

 

اما لیونل مسی در ادامه دوران پرافتخار ورزشی اش از نظر شخصی دو هدف بزرگ پیش رو دارد. اولی رسیدن به بیشترین تعداد اقای گلی در لالیگا و رسیدن به رکورد تلمو زارا مهاجم افسانه ای فوتبال اسپانیا است. این رکورد 67 سال است دست نخورده باقی مانده و لیونل مسی قصد دارد امسال به این رکورد دست یابد.

 

هدف بعدی ستاره آرژانتینی رسیدن به رکورد پله در تعداد گل برای یک باشگاه است.  حداقل 12 مسابقه (11 بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا) و حداکثر 17 دیدار (11 بازی در لیگ و 6 بازی در لیگ قهرمانان اروپا برای رسیدن به فینال) پیش روی مسی قرار دارد و او شانس خوبی برای شکستن رکورد اسطوره برزیلی دارد. آقای گلی لالیگل متحمل ترین گزینه او است. مسی با زدن 19 گل 5 گل بیشتر از بنزما به ثمر رسانده و می تواند برای چهارمین سال متوالی فاتح این جایزه شود تا به رکورد تلمو زارا برسد.

 

 

اما هدف بعدی لیونل مسی رسیدن به رکورد 643 گل پله با لباس سانتوس است. او 627 گل برای بارسلونا به ثمر رسانده و می تواند در این فرصت باقیمانده با زدن 16 گل این رکورد تاریخی را نیز از آن خود کند. البته پله با 757 گل (643 گل برای سانتوس 37 گل برای کاسموس و 77 گل برای برزیل) بالاتر از مسی با 697 گل (627 گل برای بارسا و 70 برای آرژانتین) قرار دارد.

 

البته لیونل مسی در سال 2018 موفق شد گل شماره 566 خود برای بارسلونا را به ثمر برساند تا اینگونه از رکورد 565 گل گرد مولر برای بایرن مونیخ پیشی بگیرد و حالا به دنبال دستیابی به این رکورد در سراسر جهان است. البته لیونل مسی بارها عنوان کرده دستیابی به عناوین تیمی برای او از اهمیت بیشتری برخوردار است و این بازیکن قصد دارد بعد از سالها ناکامی در لیگ قهرمانان این فصل با لباس بارسلونا عنوان قهرمانی این تورنمنت را از آن خود کند. همچنین بارسلونا با دو امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید در صدر جدول لالیگا قرار دارد و شانس اول قهرمانی محسوب می شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.