دانلود سریال یاغی

رسانه الخلیج الریاضی مدعی شد که مسئولان فوتبال امارات در صورت ادامه این روند شیوع ویروس کرونا فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را لغو خواهند کرد تصمیمی که مورد علاقه هیچ عضوی نیست اما اگر مجبور شوند آن را عملی خواهند کرد.

در این بین صحبت‌های زیادی در صورت تعطیلی لیگ امارات درباره حقوق بازیکنان می‌شود که باشگاه‌ها می‌توانند بدون رضایت بازیکنان مبلغ قرارداد را پایین بیاورند یا خیر.

 

این مسأله موافقان و مخالفان زیادی در بین اهالی ورزش و بازیکنان دارد بعضی بازیکنان موافق کاهش قراردادشان هستند و بعضی می‌گویند که مقصر تعطیلی لیگ آن‌ها نیستند. در بین اهالی فوتبال نیز صحبت‌هایی مطرح شده و باید دید در نهایت چه تصمیمی در این خصوص برای فوتبال امارات گرفته می‌شود.

 

ویروس کرونا فوتبال و دیگر ورزش‌های جهان را به حالت تعطیلی درآورده است و مسائل زیادی در صورت تعطیلی کامل لیگ‌ها از جمله معرفی تیم قهرمان تیم‌های سقوط کننده کسب سهمیه های مختلف و … وجود خواهد داشت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.