مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” این در حالی است که تلاش ها برای مهار این ویروس از مدت ها قبل آغاز شده و کادر درمانی کشور هم زحمات زیادی را متحمل می شوند. یکی از این اقدامات تعطیلی بازی های لیگ برتر بوده است. و پیش از تعطیلی بازی های لیگ برتر مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار می شد و سازمان لیگ در شرایطی تصمیم به برگزاری بازی ها بدون حضور تماشاگر گرفت که در خیلی از کشورها همانند اسپانیا و ایتالیا بازی ها با حضور تماشاگر برگزار می شد.

 

بر اساس اعلام غلامرضا بهروان – مشاور سازمان لیگ هفته ی آینده در خصوص ادامه ی برگزاری بازی های لیگ برتر تصمیم گیری خواهد شد اما بعید است بازی ها از ابتدای اردیبهشت ماه استارت بخورد. در مذاکرات صورت گرفته از سوی کشورهای اروپایی با فیفا؛ فدراسیون فوتبال جهان از آنها خواسته دست کم تا پایان ماه آوریل یعنی 11 اردیبهشت ماه بازی ها را از سر نگیرند. بعد از آلمان – ایتالیا هم اعلام کرده تا پایان ماه آوریل بازی های سری آ تعطیل است. سازمان لیگ هم در خصوص آغاز بازی ها علاوه بر ستاد ملی مبارزه با کرونا با فیفا در ارتباط است. باید به این نکته هم به طور صریح اشاره کرد فدراسیون فوتبال هیچ کشوری به دنبال تعطیلی بازی های لیگ برتر نیست و همه امیدوارند با گرم شدن هوا و قطع زنجیره انتقال کرونا به واسطه قرنطینه بازی های لیگ برتر از سر گرفته شود. جالب اینکه نشریه ایندیپندنت انگلیس خبر داد اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد تمام بازیکنان لیگ را در هتل هایی مشخص برای مدت یک ماه قرنطینه کند تا بتواند ادامه مسابقات را برگزار کند.

 

هم چنین قرار است بازی های لیگ برتر در ایران در شرایطی دوباره از سر گفته شود که تیم ها مدتی برای بدنسازی و آماده سازی دوباره زمان داشته باشند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.