دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بازی ها در دو گروه 14 تیم دنبال می شود و در پایان تیم های اول هر گروه به همراه برنده تیم های دوم وارد ماراتن لیگ یک می شود. هر چند لیگ 2 هم همانند لیگ یک برای خود یک ماراتن است. البته شهید قندی یزد برای قهرمانی در گروه الف دو رقیب جدی دارد. دو تیمی که تنها 3 امتیاز از شهید قندی یزد کمتر اندوخته اند. خیبر خرم آباد و استقلال ملاثانی.

 

در فاصله 6 هفته مانده به پایان بازی های لیگ 2؛ البته در گروه الف تنها 5 هفته به پایان بازی ها باقی مانده، تیم شهید قندی یزد در صدر جدول 3 امتیاز از تیم دوم فاصله گرفت تا حالا به عنوان صدرنشین شریک نداشته باشد. این  تیم که پیش از این در لیگ برتر هم حضور داشت یک بار دیگر تصمیم به حضور در فوتبال گرفت و باید به این نکته مهم اشاره کرد این فصل هم حمایت مالی خوبی از تیم فوتبال یزد داشت و مردم در این شهر از این اتفاق خرسند هستند چرا که می گویند برخاستن دوباره فوتبال یزد تنها با حمایت دوباره شرکت کابل های مخابراتی شهید قندی یزد امکان پذیر خواهد بود. البته که در این گروه دو تیم شهرداری آستارا و فولاد نوین اهواز هم مدعی صعود هستند چرا که فاصله آنها دست کم با تیم دوم جدول است و می توانند برای حضور در مرحله ی پلی آف بازی ها امیدوار باشند.

 

در گروه ب چوکای تالش بیشتر از صدرنشین گروه الف برای خود حاشیه امنیت ایجاد کرده است. چوکا در حالی در صدر جدول قرار دارد که 6 امتیاز بیشتر از پاس همدان اندوخته است. فرشاد پیوس پیش از این به همراه تیم سپیدرود به لیگ یک صعود کرده بود. چوکای تالش هم از جمله تیم هایی است که پیش تر در سطح اول فوتبال کشور حضور داشته است.

 

جدول رده بندی گروه الف

 

1-شهید قندی یزد (42 امتیاز)
2-خیبر خرم آباد (39 امتیاز)
3-استقلال ملاثانی (39 امتیاز)

 

جدول رده بندی گروه ب

 

1-چوکای تالش (42 امتیاز)
2-پاس همدان (36 امتیاز)
3-شهرداری ماهشهر (30 امتیاز)

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.