دانلود سریال یاغی

“” مارکوس راشفورد در ماه های اخیر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی منچستریونایتد نبوده است. اما این ستاره جوان انگلیسی در این روزها سری به مراکز خیریه در انگلیس زده و از مردم این کشور خواسته به این مراکز کمک کنند. راشفورد با خیرین توزیع مواد غذایی FareShare همکاری کرده تا اطمینان حاصل کند که خردسالان پس از تصمیم نخست وزیر بوریس جانسون در تعطیل کردن مدارس در تلاش برای مبارزه با ویروس کرونا تغذیه شوند.

 

 

مارکوس راشفورد در پستی در توئیترش نوشت: “بچه ها در سراسر انگلیس بیش از 32 هزار مدرسه وجود دارد. فردا همه این مدرسه ها بسته می شود. بسیاری از کودکانی که در این مدارس حضور دارند با  وعده های غذایی رایگان ارتزاق می کنند بنابراین من چند روز گذشته را صرف صحبت کردن با سازمان ها کردم تا درک کنم این کسری چگونه پر می شود. می خواستم مقیاس مسئله را درک کرده و بدانیم چگونه می توانیم به کودکان آسیب پذیر کمک کنیم. موضوع فقط معطوف به مدارس نیست. این مراکز کمک به مردم مکان فراهم کردن صبحانه و غیره بوده که تنها وعده غذایی بسیاری از بچه ها را در هر روز فراهم می کند.

 

هیچ کودکی نباید نگران این باشد که وعده غذای بعدی چگونه فراهم می شود. این سازمان هر روز وعده هایی غذا را به 11 هزار سازمان مختلف در سراسر انگلیس توزیع کرده و تقریبا به 1 میلیون نفر نیازمند در هفته کمک می کند. برای ککک به این سامان فقط 5 پوند کمک کنید.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.