به گزارش “مجله ایما”، منچستریونایتد با دو گل ازمارسیال و مک تامینی موفق به کسب یک پیروزی بزرگ در دربی شد تا با رسیدن به سه امتیازی چلسی که با 48 امتیاز رتبه چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارد، شانس زیادی برای رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا یا همان یو سی ال در فصل آینده داشته باشد.

برای پیروزی در این دربی که به شکست ناپذیری گوآردیولا در اولدترافورد خاتمه یافت، تمامی بازیکنان منچستریونایتد، چه در دفاع و چه در بخش هجومی نمایش خوبی داشتند و با استفاده از دو اشتباه گلر برزیلی سیتیزن ها به پیروزی 2 بر صفر و سه امتیاز مهم رسیدند. ضمن اینکه بیساکا وینگر راست منچستریونایتد امروز در غیاب بازیکنان سرشناس تیم عملکرد بسیار خوبی ارائه داد تا جای خالی بازیکنانی نظیر رشفورد به چشم نیاید.

از دیگر نکات جالب توجه این مسابقه تعویض مک تامینی بود که آمد و در دقیقه 95 گل دوم بازی را ثبت کرد.

 

تا پایان رقابت های لیگ جزیره 9 هفته دیدار باقی مانده است ولی شرایط منچستریونایتد و بازیکنانش با پیروزی در دربی به بالاترین حد رسیده و انگیزه های فراوانی برای ادامه بازی ها دارند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.