به گزارش “مجله ایما”، در حالی که روز جمعه اعلام شد مالکیت باشگاه گل ریحان به شهروز داداشیان منتقل شده و این تیم برای دیدار برابر مس در کرمان حضور دارد، ساعاتی پیش از آغاز بازی داداشیان از مالکیت این تیم انصراف داد تا شوک بزرگی به گل ریحان وارد شود.

 

داداشیان علت کناره گیری اش از تیم گل ریحان را عدم توافق و تفاهم مالک پیشین باشگاه با مدیرعامل آن دانست و اظهار داشت: همراه تیم به کرمان رفتم و با هماهنگی قبلی که با طالبی سرمربی و حسینی کاپیتان تیم داشتم بنا بود پیش از بازی به منظور ارتقای سطح روحی و انگیزه بازیکنان پاداش نقدی پرداخت کنیم. اما ناگهان با درخواست غیر متعارفی از سوی حمزه لو مدیرعامل کنونی مواجه شدم که برایم عجیب بود.

 

وی اضافه کرد: در حالی که توافق های لازم برای این انتقال صورت گرفته بود و صورتجلسه هم امضا شده بود، متاسفانه خارج از توافق از من درخواست مبلغ یک میلیارد تومان پیش از بازی شد که این بسیار عجیب است. 

 

داداشیان بیان داشت: البته این اتفاق باعث شد به حقیقت دیگری پی ببرم و آن هم عدم رضایت مالک باشگاه بابت این نقل و انتقال و عدم هماهنگی لازم بین مدیری که پای صورتجلسه امضا کرد با مالک باشگاه بود. 

 

وی تاکید کرد: برای این تیم و هوادارانش آرزوی موفقیت می کنم و تنها در صورتی حاضر به ادامه همکاری هستم که همه مسائل شفاف باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.