به گزارش “مجله ایما”، قرمزهای آنفیلد از ۲۷ بازی قبلی خود رکورد خارق العاده ۲۶ برد و تنها یک تساوی را به جای گذاشته اند؛ موضوعی که حالا تیم یورگن کلوپ را در آستانه پایان دادن به طلسم سی ساله باشگاه و قهرمانی در لیگ برتر انگلیس قرار داده است.

 

با وجود اینکه بسیاری از از قهرمانی احتمالی لیورپول در این فصل لیگ برتر، به عنوان یک قهرمانی ساده یاد می‌کنند اما سادیو مانه اعتقاد دیگری دارد. او گفت: ” آسان؟ اوه آرزو می کنم همینطور بوده باشد. ما می‌دانیم که لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است و اگر شما می‌خواهید در یک بازی پیروز شوید باید ۱۰۰ درصد توان تان را ارائه دهید. این همان کاری است که ما همیشه سعی در انجام آن داریم ولی باید به تلاش سخت خود برای رسیدن اهداف مان ادامه دهیم.

 

هدف ما از ابتدا قهرمانی در لیگ بود ، بنابراین اگر آن را کسب کنیم ، برای باشگاه و هواداران بسیار عالی خواهد بود.”

 

 

 

 

مانه درباره کلوپ گفت: ” او یک مربی فوق العاده است که برای باشگاه و بازیکنان بسیار خوب عمل می کند. او روش خاصی در انجام کارها دارد و مسئولیت بیشتری به بازیکنان خود در زمین می دهد که بسیار مهم است. در عین حال او با بازیکنان خود بسیار دوست است و همین یکی از نقاط قوت او به حساب می آید.”

 

مانه در باره افزایش تعداد هواداران لیورپول طی یکی دو سال گذشته نیز گفت: ” دو سال پیش چنین نبود. هواداران منچستر یونایتد ، بارسلونا و رئال مادرید بیشتر بودند اما اکنون همه جا لیورپولی است. وقتی لیورپول بازی می کند گویی تیم ملی مسابقه می دهد و برای همین قهرمانی یک امر بزرگ خواهد بود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.