به گزارش “مجله ایما”، استقلال امسال اگرچه کمی از صدرجدول عقب افتاده اما در خط حمله این تیم 3 مهاجم اصلی عالی کار کردند و آمارهای شگفت‌انگیزی را به ثبت رساندند. مهدی قایدی، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری(در نیم فصل دوم) سه مهاجمی هستند که تا اینجای لیگ برتر 100 بار دروازه حریفان آبی‌ها را تهدید کرده‌اند.

در آمار مقدار شوت های مهاجمان استقلال مهدی قائدی با 46 شوت به سمت دروازه حریفان بهترین عملکرد از این حیث را داشته است. شیخ دیاباته با 40 شوت دوم است و مطهری نیز در چند مسابقه لیگ برتری که در نیم فصل دوم اضافه شده 14 شوت به سمت دروازه حریفان زده که مجموع این شوت‌ها 100 شوت می‌شود.

تاکنون قایدی 9 گل، دیاباته 8 گل و مطهری 3 گل هم از ضربات به دروازه شان به ثمر رساندند که آمار فوق‌العاده ای است.

این آمار فقط برای لیگ برتر محاسبه شده و 3 بازیکن مذکوردر جام حذفی و لیگ قهرمانان نیز عملکرد خوبی داشتند و قطعا آمار شوت‌ها از 100 می‌گذرد. بی تردید این مثلث هجومی در ادامه مسابقات فوتبال می‌توانند بیشتر به تیم شان کمک کنند و در شوت به دروازه و گلزنی موفق‌تر باشند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.