دانلود سریال یاغی

بعد از آنکه دولت مجارستان نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی در این کشور با حضور تماشاچی البته با رعایت پروتکل‌های تامین سلامت چراغ سبز نشان داد فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد مسابقات فوتبال آتی در لیگ این کشور با حضور تماشاچی‌ها برگزار خواهد شد؛ موضوعی که باعث شد مجارها به اولین کشوری تبدیل شوند که به هواداران برای حضور در ورزشگاه اجازه خواهند داد.

 

در همین راستا نیز روز گذشته فینال جام حذفی مجارستان در حالی به میزبانی شهر بوداپست برگزار شد که ۱۰ هزار نفر تماشاگر درون ورزشگاه حضور داشت. البته در حین انجام بازی مسائل مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شده بود و تماشاگران با فاصله مطمئن از یکدیگر روی سکوها نشسته بودند.

 

بعد از پایان بازی اما تمام قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی زیر پا گذاشته شد چراکه بعد از پیروزی تیم هونود و قهرمانی این تیم تمام تماشاگران خوشحالی خود را درست مانند قبل از شیوع ویروس کرونا با هم تقسیم کردند و بازیکنان هونود نیز بدون رعایت هیچ پروتکل بهداشتی جشن قهرمانی خود را برگزار کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.