به گزارش مجله ایما، فرهاد مجیدی در مورد بازی با گل گهر به دوربین باشگاه استقلال گفت: طبیعی است که به خاطر شکست خوشحال نباشیم و از هواداران مان بابت این نتیجه عذرخواهی می کنم. با این حال از روزی که من سرمربی استقلال شدم این با کیفیت ترین بازی بود که انجام دادیم.

 

او ادامه داد: ماکیت توپ 70 درصد، دادن 500 پاس و ایجاد 8 موقعیت گل در زمین خراب سیرجان نشان می دهد ما چقدر با کیفیت بازی کردیم. من قبل از تمرین هم از همه بچه ها تشکر کردم به خاطر تلاش شان و بازی که ارائه کردند.

 

سرمربی استقلال بدشانسی را عامل نتیجه نگرفتن تیمش می داند: به هرحال فوتبال است، یک روز توپ ها گل می شد و یک روز وارد دروازه نمی شود، ما بدشانس بودیم و به هیچ عنوان لایق شکست نبودیم. از تمام بازیکنانم تشکر می کنم.

 

مجیدی در پایان گفت: این دلیل نمی شود روی ایرادهای خود کار نکنیم و ضعف های خود را برطرف نکنیم اما نسبت به بازی های قبلی خیلی بهتر و با کیفیت تر بازی کردیم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.