به گزارش “مجله ایما”، فرهاد مجیدی فردی است که به جز نشست های خبری قبل و بعد از بازی خیلی کم پیش می آید مصاحبه و در مورد موضوعات مختلف صحبت کند. 

 

اما برگزاری لیگ با وجود شیوع بیماری کرونا و البته اتفاق های که در مورد بازی پرسپولیس برابر سپاهان افتاد و منجر به لغو این بازی شد بهانه ای شد تا فرهاد مجیدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال نسبت به این مسائل انتقاد کند.

 

متن کامل صحبت های فرهاد مجیدی را در ادامه می خوانید:

 

 

مگر ما ضد ویروس هستیم؟ 

 

باید از تصمیم گیرنده‌ها پرسید که آیا حتما باید یکی از ما جان خودمان را از دست بدهیم تا مسؤولین به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند؟ ما جانمان را از سر راه آوردیم؟ ما ضد ویروس هستیم؟! 

 

مگر لیگ ایتالیا لغو نشد؟ 

 

مگر بازیهای لیگ ایتالیا لغو نشده؟ آنها کمتر از ما به فکر بهداشت و سلامتی‌شان هستند؟ 

 

چرا باید جانمان را به خطر بیندازیم؟

 

فرودگاه‌ها، اتوبوس‌ها، هتل‌ها همگی پاک و ضد ویروس هستند که ما باید به خاطر چند بازی سفر کنیم و جانمان را به خطر بیندازیم؟ چرا موضوع به این سادگی را درک نمی‌کنند؟ ارزش جان انسان‌ها از فوتبال و لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خیلی خیلی بیشتر است. 

به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال می‌خواهم که به سلامتی بازیکنان و مربیان و داوران و سایر مسؤولان اهمیت بدهند. 

 

ترس باعث احتمال افزایش مصدوم می شود 

 

با این حجم از نگرانی خانواده‌های بازیکنان نمی‌توان سفر کرد. با اضطراب و استرس و ترس به خاطر این ویروس حتی خطر مصدومیت بازیکنان بیشتر می‌شود. اینها بدیهیات پیش پا افتاده‌ای است که واقعا مشخص نیست چطور درنظر گرفته نمی‌شود؟!

 

همه تیم ها از بازی پرسپولیس- سپاهان متضرر شدند 

 

تیم‌های استقلال، تراکتور و شهرخودرو و سایر مدعیان از ماجراهای بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند. تمام مدعیان قهرمانی منتظر نتیجه این بازی بودند. باید با طراحان این اتفاق‌ها شدیدترین برخورد را کرد. اگر بازی تکرار شد که هیچ اما اگر رأی دیگری صادر شد، جریمه‌ها باید خیلی بیشتر از نتیجه یک بازی باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.