مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

رقابت های این فصل چمپیونزلیگ هم مانند سایر رقابت ها به دلیل شیوع کرونا متوقف شد اما انتظار می رود مراحل پایانی این رقابت ها در ماه آگوست برگزار شود.

سیتی در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی موفق شد با نتیجه 2-1 در خانه رئال به پیروزی برسد و از شانس زیادی برای رسیدن به مراحل پایان برخوردار است. به همین دلیل محرز اعتقاد دارد که دلیلی وجود ندارد که تیمش در این فصل نتواند برای اولین بار قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کند.

او به خبرنگاران گفت: فکر می کنم زمان خوبی برای قهرمانی در چمپیونزلیگ است. ما یک تیم خوب داریم یک مربی خوب همه چیز داریم؛ بنابراین زمان خوبی است. نمی دانم بهترین هستیم یا نه اما برای قهرمانی به اندازه کافی خوب هستیم. قهرمانی در چمپیونزلیگ دشوار است؛ همه می خواهند قهرمان شوند؛ بنابراین مبارزه بزرگی خواهد بود.

 

 

محرز سال گذشته با الجزایر قهرمان جام ملت های آفریقا شد؛ اولین قهرمانی این کشور در این رقابت ها بعد از 29 سال.

او در مورد آن قهرمانی هم گفت: احساس فوق العاده ای بود. برای من هم تیمی هایم و تمام کشور مانند یک رویا بود. آنطور که ما کشورمان را خوشحال و مغرور کردیم باورنکردنی بود.

من هنوز گل دقیقه آخرم به نیجریه در نیمه نهایی را نگاه می کنم. زدن آن گل برایم افتخار بزرگی بود و من خیلی خوشحالم. کلمه ای برای توصیف آن وجود ندارد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.