دانلود سریال یاغی

اخیرا سالومون کالو فیلمی در فیس بوک منتشر کرده که در هنگام دادن تست کرونا در حال دست دادن و شوخی با همبازیانش بوده که این اقدام در این شرایط به منزله نقض قوانین قرنطینه به حساب می آید و به همین دلیل باشگاه هرتابرلین این بازیکن باتجربه را محروم کرده است.

 

 

این در حالیست که امروز سازمان بوندسلیگا اعلام کرد تست 10 بازیکن در لیگ دسته یک و دو مثبت اعلام شده و البته سالومون کالو نیز این فیلم را از اکانتش حذف کرده است.

 

در این فیلم نشان داده شده که جوردن تورناریگا مدافع هرتابرلین در حال تست دادن است و پزشک باشگاه نیز از سالومون کالو مکررا می خواهد فیلمبرداری را قطع کند. کالو سپس در حال ترک اتاق توضیح می دهد که این فقط یک شوخی بود. بخش دیگری از این ویدئو همچنین نشان می دهد که حاوی مهاجم سابق چلسی از کاهش دستمزدها از سوی باشگاه به صورت تحمیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا شکایت دارد.

 

در هفته های اخیر بسیاری از باشگاه های جهان از بازیکنان شان خواسته اند به علت شیوع ویروس کرونا و بحران های ایجاد شده از پذیرش بخشی از دستمزدشان صرف نظر کنند. تیم آلمانی امیدوارند که لیگ دوباره از سر گرفته شده و این اتفاق در ماه می دوباره رخ دهد. تیم های آلمانی منتظر تصمیم گیری از سوی صدراعظم آلمان آنگلا مرکل و سایر سیاستمداران در اواخر این هفته هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.