مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال اکبر محمدى رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال  و سرمربی سابق تیم جوانان درخصوص اکادمی های فعال کشور اظهار داشت:« بنده به همراه آقاى محصص رئیس محترم کمیته فنى نشست‌های مشترکى به صورت ویدئو کنفرانس با نمایندگان فیفا و AFC در خصوص دو طرح مرتبط با حوزه فوتبال پایه و آکادمى ها داشتیم. نشست اول مرتبط با برنامه انالیز اکوسیستم استعدادیابى فیفا بود که با آقایان روته مولر و استوارت صحبت کردیم. در این طرح لازم است مجموعا ١٣ آکادمى را جهت ارزیابى و بررسى که توسط یک شرکت بلژیکى انجام مى شود به فیفا معرفى کنیم. ۵ آکادمى پسران و ۵ آکادمى دختران همچنین ٣ آکادمى برتر با بهترین کیفیت که یک آکادمى از بخش دختران و دو آکادمى پسران در این قسمت معرفى خواهد شد. در واقع در این بررسى ارزیابى مى شود که نقشه راه موجود در فعالیت و برنامه این آکادمى ها منجر به تحقق نتیجه وخروجى مطلب مى شود یا نه.»

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد: « طرح دوم مربوط به کنفدراسیون فوتبال آسیا است موسوم به طرح توسعه فوتبال جوانان نخبه در اسیا که شاخصه و آیتم هاى متعددى دارد.نحوه فعالیت اکادمى ها تجهیزات استعدادها نیروى انسانى کیفیت مربیان تیم هاى ملى و موارد دیگر در این بخش بررسى مى شود و ما هم در این بخش ابتدا بر مبناى امکانات سخت افزارى مجموعه اکادمى و مرکز ملى فوتبال همچنین دو باشگاه سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان را با ارائه کلیه مستندات و مدارک معرفى کردیم. در نشست مشترک با اقاى لاسلو نماینده AFC به صورت ویدئو کنفرانس ابتدا مدارک سپاهان مورد بررسى و ارزیابى قرار گرفت و در نشست هاى بعدى مدارک و مستندات باشگاه فولاد مورد ارزیابى قرار مى گیرد.  در واقع هدف این است که شرایط و موقعیت فعلى این آکادمى ها به عنوان نمونه بررسى و با الگوهاى استاندارد مطابقت داده شود تا در مسیر رفع نقاط ضعف و استانداردسازى آکادمى هاى فوتبال در کشور اقدام کنیم.»

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.