به گزارش “مجله ایما”، در حالی که رقابت‌های سری A فوتبال ایتالیا به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شده، اما مدیران فدراسیون این کشور در تلاش هستند به نحوی مسابقات را تمام کنند تا پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ اعلام شود و تیم‌های قهرمان و سقوط کننده‌ها را بشناسند.

به همین منظور روز جمعه جلسه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران باشگاه‌ها و مسؤولان برگزاری مسابقات فوتبال در ایتالیا برگزار شده تا در این نشست به ارائه دیدگاه‌ها و تصمیم‌گیری دقیقی برای از سر گیری بازی‌ها و چگونگی ادامه پیدا کردن فصل بپردازند.

نیکولا شیرا، خبرنگار گاتزا دلو اسپورت به همین منظور در خبری اعلام کرده مدیران تیم‌های ایتالیایی پیشنهاد ادامه بازی‌های سری A بصورت پلی‌آف در بالا و پایین جدول تا تعیین تیم قهرمان و سقوط کننده‌ها را رد کردند و نپذیرفتند تا به این شکل مسابقات از سر گرفته شود.

یکی از پیشنهادات در این جلسه ویدئویی، برگزاری مسابقات در هر سه روز یکبار در ماه ژوئن بوده تا فصل به اتمام برسد که البته این مسئله نیز به تایید نرسیده است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.