دانلود سریال یاغی

به نقل از اسپورت آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا تابستان گذشته با انتقالی 126 میلیون یورویی از اتلتیکو به جمع آبی اناری ها پیوست. او که قرار بود تابستان 2018 راهی بارسا شود با یک سال تاخیر این کار را انجام داد. انتقالی که هنوز هم مخالفان خاص خود را دارد.

 

 

 

 

گریزمان هرچند هنوز نتوانسته درخشش دوران اتلتیکو را تکرار کند ولی برخی معتقدند این در سال اول حضورش یک اتفاق طبیعی است و باید به او یک فصل دیگر نیز فرصت داد.

در هفته های اخیر اخبار و شایعاتی در مورد اینکه بارسا تمایل دارد برای بازگرداندن نیمار چند بازیکن خود از جمله گریزمان را به پی اس جی پیشنها بدهد شنیده شده است. شایعاتی که واکنش گریزمان را به دنبال داشتند.

در یک هفته اخیر دو بار شاهد بوده ایم که فرزند گریزمان در لایوهای اینستاگرامی او پیراهن مارسی را به تن دارد. مارسی رقیب بزرگ پی اس جی در لیگ فرانسه است و گریزمان نیز چندین بار نیز از علاقه اش به این باشگاه صحبت کرده بود.

بسیاری معتقدند گریزمان از طریق این لایوها خواسته پیام روشنی برای سران بارسا بفرستد؛ اینکه او هوادار مارسی است و هیچ تمایلی برای پیوستن به پی اس جی ندارد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.