به گزارش “مجله ایما”، اسکیل گارای سال 2020 را به بدترین شکل خود شروع کرد. او که اخیرا مصدوم شده بود امروز در صفحه اینستاگرام خود خبر داد که تست کرونایش مثبت اعلام شده است. او اولین فوتبالیست لالیگاست که ابتلایش به کرونا تایید می شود.

گارای در پیغامش برای هواداران والنسیا گفت که شرایط خوبی دارد و اینکه وضعیت او اصلا نگران کننده نیست.

گارای گفت:« واضح است که سال 2020 برای من خوب شروع نشده است. امروز تست کرونای من مثبت اعلام شد ولی جای نگرانی نیست. شرایط خوبی دارم و حالا باید توصیه های پزشکان را رعایت کنم و در قرنطینه قرار بگیرم.»

 

 

Image result for garay

 

 

اخیرا از تمام بازیکنان والنسیا تست کرونا گرفته شده بود و گارای اولین نفری است که تستش مثبت اعلام شد و به این ترتیب تمام بازیکنان والنسیا و افرادی که با وی در ارتباط بوده اند باید قرنطینه شوند.

همه چیز از زمانی آغاز شد که والنسیا برای بازی برابر آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راهی میلان شد و با وجود تمام اقدامات ایمنی در نهایت تست گارای مثبت اعلام شد و باید دید در ادامه بازیکنی دیگر از والنسیا نیز به کرونا مبتلا می شود یا خیر.

همچنین یکی از خبرنگاران نزدیک به والنسیا نیز 17 روز است به کرونا مبتلا شده و در قرنطیه قرار دارد. او نیز همراه تیم به میلان رفته بود.

 

 

Image result for garay real madrid

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.