دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا این فصل نسبت به فصول گذشته شرایط خوبی در خط دفاعی نداشته و نشریه اسپورت چندی قبل مدعی شد این باشگاه به طور قطع قصد دارد در تابستان امسال یک مدافع جدید جذب کند و به نظر می رسد آنها قصد دارند مهره جدید خود را از سری آ شکار کنند.

 

 

حالا نشریه کوریره دلا اسپورت اذعان داشت لوییز فیلیپه، مدافع 22 ساله لاتزیو در لیست خرید بارسا قرار داشته و مدیران این باشگاه می خواهند با ارکان مدیریتی باشگاه لاتزیو برای خرید این بازیکن وارد مذاکره شوند. لاتزیو در فصل جاری نتایجی فراتر از انتظار در لیگ ایتالیا گرفته و عملکرد خوب این مدافع قدبلند یکی از دلایل رقم خوردن این نتایج بوده است.

 

اخبار حاکی از احتمال جدایی ساموئل اومتیتی، مدافع تنومند و فرانسوی بارسلونا از این تیم بوده و بارسا به دنبال خرید یک جانشین برای او خواهد بود. آبی اناری ها تابستان سال گذشته تا آستانه خرید ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی و جوان آژاکس پیش رفتند، اما دی لیخت در نهایت ترجیح داد راهی یوونتوس شود و حالا نام لوییز فیلیپه در لیست خرد بارسلونا قرار گرفته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.