مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” فدراسیون فوتبال در سال های اخیر از نظر درآمدزایی اصلا موفق نبوده. شاید به این دلیل که از یک کارشناس داوری یعنی هدایت الله ممبینی به عنوان مدیر بازاریابی استفاده شد! قطع کمک های فیفا به فدراسیون فوتبال نیز مزید بر علت شد که درآمدهای فدراسیون فوتبال برای پیشبرد اهداف جاری بسیار کم شود و متاسفانه در حال حاضر فدراسیون فوتبال بدهی زیادی دارد. تا جایی که پیش از فرا رسیدن سال جدید ابراهیم شکوری – دبیر کل فدراسیون فوتبال برای دریافت کمک از وزارت ورزش و جوانان به ساختمان این وزارت خانه رفت.

 

پاداش 22 میلیون تومانی فدراسیون فوتبال به بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان که دو سال پیش قهرمان جام ملت های آسیا شده اند هنوز پرداخت نشده. مربیان ایرانی تیم های ملی هنوز دستمزدهای سال 98 و حتی 97 خود را دریافت نکرده اند. در خصوص بدهی فدراسیون فوتبال اخبار متفاوتی به گوش می رسد. در حالی که برخی منابع خبری بدهی فدراسیون فوتبال را با توجه به بدهی های مالیاتی 200 میلیارد تومان برآورد کردند ابراهیم شکوری گفته بود بدهی فدراسیون فوتبال نزدیک به 50 میلیارد تومان است.

 

نبی دبیر کل جدید فدراسیون فوتبال که البته در این پست مدیر باتجربه ای به شمار می رود ماموریت یافته با استفاده از تجربیات خود این مشکلات را حل یا دست کم کمرنگ کند. او ماموریت یافته در اولین گام مذاکرات جدی با فیفا برای رها سازی درآمدهای ایران داشته باشد. به خصوص که دراین برهه از زمان و به بهانه ی شیوع ویروس کرونا آزاد سازی بخشی از درآمدهای ایران که مسدود شده؛ از سوی سران سیاسی کشورهای مختلف جهان مطرح است. ترامپ – رییس جمهور آمریکا چندی پیش در نشستی که با اینفانتینو داشت به صراحت از او خواست از انتقال پول به فدراسیون فوتبال ایران خودداری کند. این در حالی است که فیفا به جدایی سیاست از فوتبال تاکید دارد. پیش تر درآمدهای فدراسیون فوتبال ایران نزد فیفا به حساب سفارت ایران در سوییس پرداخت می شد و سپس پول به ایران انتقال پیدا می کرد اما اکنون این راه هم مسدود شده است.

 

پیگیری پرونده شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران و هم چنین موافقت فیفا با برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در ایران از دیگر کارهای مهمی است که نبی باید به طور همزمان پیش ببرد. شاید به همین دلیل است که حیدر بهاروند – سرپرست فدراسیون فوتبال و هم چنین وزارت ورزش و جوانان به این نتیجه رسیدند برای پیشبرد این برنامه ها باید از یک مدیر باتجربه در سمت دبیر کلی استفاده کنند. هر چند باید به این نکته اشاره کرد بر اساس قانون مهلت حضور ابراهیم شکوری در پست دبیر کلی مدت ها بود که به پایان رسیده بود و حضورش دراین سمت غیر قانونی بود. نهایت حضور دبیر کل موقت سه ماه است که می تواند به این مدت سه ماه دیگر هم اضافه شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.