محمدحسین مرادمند در گفتگو با خبرنگار “” اظهار داشت: به نظر من تعویق موقتی بازی‌ها تا پایان فروردین یک اقدام حداقلی برای حفظ و حراست از جان فوتبالیست‌ها بود که به نظر من باید تا رفع 100درصدی خطر ابتلا به کرونا ادامه باشد تا بازیکنان هم بدون دغدغه بتوانند کارشان را در تمرینات و بازی‌ها دنبال کنند.

وی افزود: مگر جان فوتبالیست با جان بقیه چه فرقی دارد که در حالی که همه جا تعطیل شد بازی‌های ما را همان اول تعطیل نکردند و الان هم زمزمه می‌کنند که بعد از مدتی از اتمام زمان‌های تعیین شده، دوباره بازی‌های بدون تماشاگر را از سر بگیرند در حالی که خطر کامل رفع نشده است.

مدافع شهرخودرو با طرح این سئوال که فوتبال تا چه اندازه مهم است؟ متذکر شد: مگر ما خانواده و زندگی نداریم؟ مگر ما فوتبالیست‌ها پدر و مادر و زن و بچه نداریم؟ مگر ما آنتن پر کن تلویزیون هستیم که برای سر نرفتن حوصله دیگران در حالی که خطر مرتفع نشده حتما بازی کنیم؟ فوتبالیست‌ها هم مثل سایرین جان خود و خانواده‌هایشان را دوست دارند و حقشان نیست که آنها را در معرض خطر قرار دهیم.

مرادمند با انتقاد از تمرینات برخی تیم‌های لیگ‌برتری در تعطیلی لیگ گفت: یک فوتبالیست در هر جلسه تمرینی حداقل با 50 نفر آدم در ارتباط است و نمی‌دانم دلیلش چه بود که برخی تیم‌ها تمرینات خود را تا همین چند وقت پیش تعطیل نکردند. به نظر من باید همه به دستوراتی که ستاد پیشگیری از کرونا می‌دهد عمل کنند چون از دست رفتن یک نفر هم زیاد است.

وی در پایان در مورد احتمال لیگ‌برتر نیز یادآور شد: به نظر من هیچ چیزی بالاتر از جان ورزشکاران نیست و اینکه چه تیمی چه عنوانی بیاورد بعد از موضوع سلامتی است که اهمیت دارد. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری به طور کامل ریشه‌کن شود تا دوباره لیگ بدون دغدغه از سر گرفته شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.