دانلود سریال یاغی

“”، قرار بود تا پیش از نوروز 99 چهار هفته از لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود اما شیوع کرونا لغو این دو هفته را به دنبال داشت. حالا خبر می‌رسد که فدراسیون های محلی کشورهای حاضر در مرحله گروهی، از AFC درخواست کرده اند که هفته پنجم و ششم نیز تعویق شود.

 

آنطور که روزنامه الریاضیه عربستان به نقل از مناع اختصاصی خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داده، تصمیم این نهاد این است که 4 هفته پایانی مرحله گروهی را بدون میزبان / میهمان برگزار کند. یعنی بازی ها در طول دو هفته و به صورت متوالی در یک کشور خاص به انجام برسند.

 

این در حالی است که روزنامه سعودی کشور گمانه زنی درباره کشور میزبان نداشته اما تاریخ برگزاری بازی ها را آگوست (مرداد یا شهریور) اعلام کرده است. همچنین تنها منطقه غرب به این شکل برگزار خواهد شد.

 

نکته جالب این که در صورت تحقق این خبر، تیم های ایرانی هیچ میزبانی را تجربه نخواهند کرد. چرا که از طرفی بعید است AFC میزبانی کامل مرحله گروهی را به ایران واگذار کند. قرار بود سه بازی دور برگشت مرحله گروهی به میزبانی تیم های ایرانی باشد و حالا با این تصمیم، احتمالا ایرانی ها بدون میزبانی مرحله گروهی را سپری خواهند کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.