دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سخنگوی وزارت ورزش عصر امروز و پس از دیداری که با وزیر ورزش و جوانان داشت درباره قطع رقابت های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه در این حوزه وزارت ورزش و جوانان پیشگام بوده است و قبل از آنکه مواردی از سوی ستاد ملی بارزه با کرونا ابلاغ شود وزارت ورزش  اقداماتی همچون برگزاری بازی های لیگ برتر را بدون حضور هواداران به انجام رساند و بعد از آن هم که تابع سیاست های ستاد بودند.

 

کیانوش جهانپور درباره ادامه رقابت های ورزشی گفت: ما هم امیدواریم سناریوی خوش بینانه ای که اردیبهشت ماه بازگشت مجدد مسابقات را در لیگ های مختلف داشته باشیم به وقوع بپیوندد. اما تحقق این سناریو منوط به این است که ببینیم نمودار شیوع ویروس کرونا به چه ترتیب خواهد بود.

 

او در این باره ادامه داد: قاعدتا اگر انشالله همکاری مردم را به همراه داشته باشیم و موضوع خود مراقبتی و دیگر مراقبتی و محدودیت قابل توجه و قابل انتظار در ارتباطات و سفرهای درون و برون شهری محقق شود قاعدتا سناریوی خوشبینانه قابل پیش بینی است و ما هم انشالله در میانه های فروردین بتوانیم به تیم های حاضر در رقابت های ورزشی آماده باش بدهیم تا برای بازگشت به مسابقات آمادگی خود را پیدا کنند.

 

نکته قابل توجه در این باره اینکه در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا، ستاد مبارزه با شیوع این ویروس اعلام کرده بود که تا پایان فروردین ماه رقابت های ورزشی به طور قطع برگزار نخواهد شد و در حال نیز اعلام شد در صورت همکاری مردم، همان احتمال اولیه ستاد اتفاق می افتد و از آغاز اردیبهشت ماه، رقابت های ورزشی آغاز خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.