صمد مرفاوی در مورد تصمیم عجیب تیمش برای شروع تمرینات به “” گفت: ما طبق برنامه قبلی سازمان لیگ تمرینات مان را آغاز کردیم و چاره ای هم نداریم. برای آماده سازی نیاز به زمان داریم و مجبور شدیم تمرینات مان را شروع کنیم.

 

او ادامه داد: نه ما بلکه خیلی از تیم ها می خواهند تمرینات شان را شروع کنند و ظرف روزهای آینده این اتفاق می افتاد. وقتی سازمان لیک برنامه مشخصی نمی دهد باید چه کار کرد؟ شما خودتان قضاوت کنید.

 

مدیر فنی نساجی در باره خطراتی که برگزاری تمرین ایجاد می کند هم گفت: ما محل تمرین را ضد عفونی کردیم و اینطور نیست که بدون رعایت مسائل بهداشتی  تمرین کرده باشیم. البته بازهم می گویم برای اینکه برنامه آماده سازی تیم مان عقب نیفتد مجبور بودیم تمرینات مان را شروع کنیم. اگر سازمان لیگ برنامه مشخصی بدهد ما هم تمرینات مان را تعطیل می کنیم.

 

مرفاوی در مورد اینکه فدراسیون پزشکی باشگاه های متخلف را تهدید به جریمه کرده است هم گفت: این مسائل مدیریتی است و مدیران باشگاه چیزی به ما نگفته اند. اگر بگویند ما تمرینات را تعطیل می کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.