دانلود سریال یاغی

“” به گفته برادر ناچو فرناندز یکی از اقوام سالخورده ستاره رئال مادرید به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است. بیش از هزار نفر در اسپانیا جان خود را به دلیل همین موضوع از دست داده‌اند و مادرید نیز یکی از شهرهایی به حساب می‌آید که بیشترین میزان ابتلا به کرونا در دنیا را به ثبت رسانده است.

 

الکس برادر ناچو که برای کادیز بازی می کند فاش کرد که یکی از اقوام خانواده آنها به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است‌. او در این باره گفت: ” من مثل هر کس دیگری شرایط را پیگیری می‌کنم. این یک وضعیت بسیار عجیب است. همه چیز عجیب است اما من به همراه خانواده ام به بهترین شکل همه دستورات لازم را رعایت می‌کنیم.

 

 

 

 

الکس فرناندز در ادامه گفت: “در مادرید تست کرونای تعدادی از افراد خانواده مثبت شده است. یکی از افراد مسن خانواده ما هم جان خود را از دست داده است. ما واقعا تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته‌ایم. بر اساس اخبار روزانه ای که من می خوانم فکر می کنم که باید ۱۴ روز دیگر در خانه بمانیم.”

 

الکس که قبلاً برای رئال مادرید هم بازی می کرد در پایان تایید کرد که سایر اعضای خانواده او مشکلی ندارند و به نوعی در خانه قرنطینه هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.