دانلود سریال یاغی

در یکی دو ماه اخیر ماسیمو موراتی مالک سابق اینتر چند بار در مصاحبه هایش از تلاش خود برای جذب لیونل مسی صحبت کرد. اتفاقی که هرگز رخ نداد چرا که مسی تحت هیچ شرایطی قصد جدایی از بارسلونا را نداشت.

اکنون یک مدیر ایتالیایی دیگر یعنی مالک فیورنتینا در مصاحبه خود به حسرت خود برای جذب مسی اشاره کرد.

 

 

 

 

روکو کومیسو مالک جدید فیورنتینا در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت گفت:« مسی بازیکنی است که همه دوست دارند او را در تیم خود  داشته باشند و من هم در حسرت  جذب او هستم و می دانم که خواهم ماند؛ چرا که او بسیار بسیار گران قیمت است(با خنده). جذب مسی که غیرممکن است ولی هدفم این است که فدریکو کیه زا گائه تانو کاستروویلی و دوسان ولاهوویچ تبدیل به اسطوره های فیورنتینا شوند.»

 

مولتی میلیونر ایتالیایی آمریکایی ادامه داد:« در آمریکا خیلی ها به من می گفتند مگر مجبوری مالک فیورنتینا شوی؟ واقعیت این است که من عاشق این باشگاه بودم و هستم و حالا همه می دانند که هرگز به این اندازه در زندگی ام خوشحال نبوده ام. دوست دارم فیورنتینا به باشگاهی بزرگتر و مدعی قهرمانی تبدیل شود تا هر بازیکنی آرزوی پوشیدن پیراهنش را داشته باشد.»

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.