دانلود سریال یاغی

“” دو فصل قبل و در حالیکه تیم های بزرگی از جمله بارسلونا هم به دنبال استفان دی فرای بودند این مدافع هلندی ترجیح داد به پیشنهاد اینتر پاسخ مثبت دهد. حالا استفان دی فرای در مورد خطرناک ترین مهاجمان پیش رو و البته بازی کردن زیر نظر آنتونیو کونته صحبت کرده است.

 

 

استفان دی فرای گفت: “کار کردن با آنتونیو کونته؟ احساس خوبی دارم. من مانند همه بازیکنان چیزهای زیادی از او یاد می گیرم. ما خوشحال بوده و سعی می کنیم حرف های او را دنبال کنیم. من کارم را به عنوان مهاجم شروع کرده و سپس به خط میانی منتقل شدم. در 16 سالگی مدافع کناری شده و در ادامه مدافع مرکزی شدم. اولین ورزشی که دنبال کردم فوتبال بود اما تنیس هم بازی می کردم. در پایان مجبور شدم بین این دو انتخاب کنم.

 

بازی کنار میلان اشکرینار؟ او یک مدافع بسیار قوی است و من چیزهای زیادی از او می آموزم. میلان اشکرینار پسر خیلی خوبی بوده و خوشحالم کنار او بازی می کنم.

 

خطرناک ترین مهاجمان؟ بازیکنانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو وجود دارند که مهار کردن آنها سخت است اما کیلیان امباپه نیز خیلی دشوار بوده زیرا او خیلی سریع است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.