دانلود سریال یاغی

بعد از وقفه دوماهه ایجاد شده در لالیگا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور اسپانیا تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها اخیراً به تمرینات بازگشتند و از روز گذشته نیز به شکل گروهی این کار را انجام دادند اگر چه هنوز تاریخ دقیقی برای از سرگیری رقابت‌های لالیگا مشخص نشده است.

 

کورتوا که یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید پیش از تعلیق رقابت‌ها بود حالا در مصاحبه‌ای از بازگشت دوباره به تمرینات ابراز خوشحالی کرد و گفت: بعد از حدود ۲ ماه دیگر نمی‌توانستیم برای از سرگیری تمرینات صبر کنیم تا بار دیگر در کمپ والدیباس حاضر شویم.

 

تمرین کردن در خانه تفاوت‌های بسیار زیادی دارد اما با این وجود همه بازیکنان این کار را به خوبی انجام داده اند. همه آن کارهایی که مربیان از ما خواسته بودند را به شکل کامل انجام دادیم و حالا در وضعیت کاملا خوبی هستیم.

 

 

 

 

کورتوا در ادامه گفت: ما دروازه بان ها خوش شانس بودیم چرا که در هفته گذشته توانستیم با مربیان خود به شکل اختصاصی تمرین کنیم. این هفته در قالب گروه‌های کوچک تمرینات را انجام دادیم. ما همچنان مشتاق هستیم که لالیگا دوباره از سر گرفته شود تا برای قهرمانی در آن تلاش کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.