مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

بعد از آنکه مجوز شروع تمرینات و مسابقات فوتبال از سوی ستاد مبارزه با کرونا صادر شد شایعاتی درباره 3 تیم خوزستانی به وجود آمد. با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان خوزستان شایعاتی درباره برگزاری تمرینات و مسابقات فولاد نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در شهرهای بی طرف به وجود آمد که البته این مساله صحت ندارد.

بر این اساس 3 تیم خوزستانی شاغل در لیگ برتر از روز شنبه و بعد از انجام تست های غربالگری کرونا می توانند بدون هیچ منعی در استان خوزستان و شهرهای خود تمرینات را آغاز کنند. البته شروع تمرینات باید با رعایت موارد بهداشتی صورت بگیرد تا مشکلی برای سلامتی اعضای تیم ها پیش نیاید.

درباره برگزاری مسابقات در استان خوزستان نیز با توجه به اینکه حدود 3 هفته دیگر این اتفاق خواهد افتاد سازمان لیگ در آن زمان تصمیم جدی را خواهد گرفت. اما با توجه به رسیدن فصل گرما در خوزستان به احتمال فراوان گستردگی کرونا در خوزستان کاهش خواهد یافت و برگزاری مسابقات در این استان هم مشکلی نخواهد داشت.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.