به گزارش “مجله ایما”، جدایی مائوریسیو پوچتینو و ورود ژوزه مورینیو نیز تغییری در روند نتایج این فصل اسپرز ایجاد نکرده و آنها به وضوح نسبت به فصل قبل دچار افت محوسی شده اند. یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تاتنهام و مرد سال لیگ برتر در سال 1999 در این رابطه صحبت کرده است.

 

دیوید ژینولا گفت: “به نظر من بدترین سناریو برای تاتنهام رسیدن به فینال لیگ قهرمانان سال گذشته بود. منظورم این است که این اتففاق برای هواداران و باشگاه بسیار خوب بود، اما رسیدن به فینال باعث شد تاتنهام به جایی برود که واقعا به آن تعلق نداشته است.

 

 

شما به سایر باشگاه هایی فکر می کنید که در چهار سال گذشته به فینال رسیده اند، سپس ناگهان تاتنهام آمده و در فینال مقابل لیورپول بازی می کند. این باعث شده انتظارات برای موفقیت از تاتنهام خیلی زیاد شود. شما نمی توانید فراموش کنید که طی چند سال اخیر تاتنهام در تلاش برای فتح جام بوده و این مشکل مائوریسیو پوچتینو بود.

 

آنها این فصل را شروع کرده و تصورشان این بود سال بهتری پیش رو خواهند داشت. کارنامه بهتر چیست؟ حداقل کسب یک جام، حداقل یک جام داخلی یا لیگ یا چیزی شبیه به آن.

 

در شروع فصل اگر یک نتیجه بد حاصل شود، مردم فکر می کنند چه اتفاقی رخ داده؟ ما به همان روش سال قبل بازی نمی کنیم. تاتنهام همه چیز در اختیار دارد، استادیوم فوق العاده، امکانات تمرینی مدرن و یکی از بهترین گروه های هواداری کشور. اما اکنون آنها باید تیمی بسازند که برای رقابت همیشگی در بالاترین سطح ثبات داشته باشد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.