به گزارش “مجله ایما”، با توجه به لغو مسابقات فوتبال در ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات لیگ دسته اول نیز در زمان اعلام شده قبلی به پایان نمی رسد. از این رو بازی ها بعد از نوروز 99 ادامه می یابد و تعدادی از هفته ها در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

به همین خاطر سازمان لیگ از تیم های دسته اولی و دومی خواسته تا نور ورزشگاه های خود را ترمیم کنند. فریبرز محمودزاده در این باره گفت: تاکنون 2 مکاتبه با باشگاه‌های لیگ اول و دوم انجام دادیم. یکی در تاریخ 8 بهمن و دیگری در 13 بهمن و از باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبالی که تیم در لیگ دسته اول و دوم دارند خواستیم که نور ورزشگاه‌های خود را تجهیز و تکمیل کنند زیرا مسابقات در ماه مبارک رمضان و زیر نور برگزار خواهد شد و اگر باشگاهی نتواند نور ورزشگاهش را تجهیز کند، مسابقات این تیم‌ها در مراکز استان انجام خواهد شد.

وی درباره قطعی بودن تصمیمش افزود: قطعا اگر نتوانند ورزشگاهی که دارای نور استاندارد است را به ما معرفی کنند طبق آیین‌نامه مسابقات ما ورزشگاهی را برای بازی چنین تیم‌هایی در نظر خواهیم گرفت.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.