به گزارش “مجله ایما”، علیرضا مصطفایی هافبک جوان ماشین سازان در گفتگو با خبرنگار ما راجع به تعطیلی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: تصمیم بسیار خوبی بود و خدا را شکر این اتفاق افتاد. چند نفر از اعضای تیم هم دچار سرماخوردگی شده بودند و چند روزی با ما تمرین نکردند و همگی ترسیده بودیم. البته خدا را شکر بعد از اینکه تست دادند، مشخص شد که سرماخوردگی بوده است. هم چنین ما دو بازی خارج از خانه داشتیم و باتوجه به اینکه باید به فرودگاه می رفتیم و همچنین در هتل حضور پیدا می کردیم، کمی از این بابت دلهره داشتیم. به همین دلیل خوشحالم که سازمان لیگ مسابقات را تعطیل کرد چرا که سلامتی مهم تر از هر چیزی است.

 

وی در رابطه با ادامه تمرینات تیم ها با وجود تعطیلی مسابقات نیز گفت: در هر حال مشخص است که شرایط سختی است مخصوصا زمانی که می خواهیم لباس هایمان را عوض کنیم، از آن جایی که در محیط بسته هستیم، کمی نگران کننده است. همین امروز بعد از تمرین با بزرگان تیم صحبت می کردیم که با سرمربی مطرح کنیم تا در صورت صلاحدید و تایید ایشان فعلا تمرینات تعطیل شود. به جز تمرینات اصلا خارج از خانه نمی رویم چرا که بیماری مسری است و راسیتش کمی هم ترسیده ایم!

هافبک گیلانی راجع به شکست این تیم مقابل نساجی نیز عنوان داشت: حتی سرمربی تیم حریف هم در مصاحبه خود گفته بود که فکر نمی کردند بتوانند با این نتیجه مقابل ما پیروز شوند. آمده بودند که یک مساوی بگیرند ولی شانس با تیمشان یار بود. گل اول را که خوردیم بازیکن ما فکر می کرد که آفساید بوده است و بعد از گل اول شرایط روحی‌مان به هم خورد و آمدیم که جبران کنیم ولی دوباره گل خوردیم و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

 

هافبک خلاق سبزقباها راجع به امتیازگیری رقبای پایین جدولی نیز اظهار داشت: به نظر شخص خودم تیم ما یک درصد هم احتمال سقوط ندارد و با تلاش کادرفنی و بچه ها قطعا در بازی های آینده نتایج خوبی کسب خواهیم کرد. البته باید این را هم بگویم که الان ذهن بچه های ما بیشتر به خاطر مسائل مالی درگیر است و امیدوارم با تلاش مدیریت باشگاه این موضوع هم برطرف شود. البته این را به جد می گویم که در زمین مسابقه ما اصلا به فکر مسائل مالی نیستیم و تمام توانمان را برای پیراهنی که می پوشیم می گذاریم و مطمئن باشید ماشین سازی در ادامه نتایج بهتری خواهد گرفت.

 

مصطفایی در پایان راجع به بازی های سخت آینده تیمش نیز گفت: در ادامه دو بازی خارج از خانه خواهیم داشت و سپس باید با پرسپولیس در تبریز بازی کنیم. بازی با پرسپولیس هم باتوجه به توجه هوادارانمان و همچنین پخش زنده مسابقه، انگیزه دو چندانی داریم. ما ثابت کرده ایم مقابل تیم های بزرگ کم نیاورده ایم و نتیجه هم گرفته ایم. مطمئنا پرسپولیس هم روز راحتی در تبریز نخواهد داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.