دانلود سریال یاغی

صالح مصطفوی در مورد تعطیلی تمرین آبی ها به می گوید: نگران وضعیت تیم هستیم. نمی دانیم از چه زمانی تمرینات را آغاز کنیم و اصلا نمی دانیم لیگ چه زمانی شروع می شود. نگران سلامتی بازیکنان و جامعه هم هستیم. 

 

او ادامه داد: منتظر مجوز مراجع ذی صلاح هستیم. باید رسما اعلام کنند از چه زمانی به ما مجوز تمرین می دهند و پیک بیماری گذشته است. طبق قانون تمرینات را شروع می کنیم. ما دنبال آماده سازی هستیم و شرایط بدنی بازیکنان مناسب شروع بازی ها نیست. ما حداقل ۴ هفته زمان برای رساندن تیم به شرایط ایده آل لازم داریم. ما نگران هستیم و منتظر.

 

مربی استقلال پیرامون  شایعاتی که در مورد قهرمانی پرسپولیس در صورت برگزار نشدن لیگ پیش آمده هم گفت: حافظه من یاری نمی کند که لیگی  نیمه کاره رها شده باشد و جام را به تیم صدرنشین بدهند. هم لیگ و هم جام حذفی باید تمام شود تا تکلیف قهرمان مشخص شود. استقلال در لیگ ١١ بازی دارد و سایر تیم ها ١٠ بازی و ٣٣ امتیاز ما مانده است.

 

مصطفوی در پاسخ به این سوال که قانون در این باره چه می گوید هم گفت: من از قانون مطلع نیستم ولی فکر می کنم عادلانه نیست که جام را به تیمی بدهند که در دو سوم بازی ها صدرنشین بوده است.

 

وی افزود: فکر می کنم عادلانه این باشد که هر زمان که شرایط عادی شد یک ماه زمان آماده سازی به تیم ها بدهند و بعد ادامه بازی ها انجام شود. بعد می شود تیم ها زمان کوتاهی برای شروع لیگ جدید داشته باشند چیزی شبیه به تعطیلات نیم فصل و با یک فاصله کوتاه لیگ سال بعد آغاز شود.

 

او می گوید احتمالا فیفا در این باره تصمیم جامع خواهد گرفت: فکر می کنم بعد از گذر  از این شرایط فیفا تصمیم واحدی در این باره خواهد گرفت. در حال کشورهایی مثل انگلیس آلمان ایتالیا و اسپانیا درگیر این موضوع هستند که فوتبال برایشان بسیار مهم است. من فکر می کنم در این باره باید منتظر تصمیم نهایی فیفا باشیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.