دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بازی‌های لیگ برتر ایران در حالی نیمه‌کاره ماند و طبق برنامه تا روزهای پایانیِ سال ۹۸ ادامه پیدا نکرد که شیوع ویروس کرونا ممکن است حتی به ناتمام ماندن مسابقات هم بیانجامد، اما در چنین شرایطی که بازی‌ها فعلا و تا پایان فروردین‌ماه ۹۹ متوقف شده، می‌توان مربیان برتر امسال را معرفی نمود.

 

در بین مربیانی که در سال ۹۸ در فوتبال ایران فعالیت داشتند، گابریل کالدرون سرمربی سابق پرپسولیس بیشترین میانگین امتیازی را به دست آورده و در جایگاه دوم این رده‌بندی، ساکت الهامی سرمربی موفق تراکتور حضور دارد.

کالدرون در مجموع ۱۹ مسابقه رسمی که هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، میانگین امتیازی ۲/۲۶ را به دست آورد و در صدر جدول امتیازگیری مربیان قرار گرفت.

 

ساکت الهامی که بعد از نیم‌فصل حضور موثر در ماشین‌سازی به تراکتور پیوست و در حال حاضر نیز سرمربی این تیم مدعی است، مجموعا در ۱۰ بازی رسمی هدایت سرخ‌پوشان آذربایجان را برعهده داشته که نمایش و نتایج درخشان تیم‌اش موجب شده میانگین امتیازی ۲/۲۰ را به دست آورد و به نوعی می‌توان گفت او در بین مربیان شاغل و فعلی لیگ برتر، بیشترین میانگین امتیازی را کسب کرده است.

 

رتبه سوم این جدول به آندره‌آ استراماچونی قرار دارد؛ سرمربی ایتالیایی سابق استقلال که در ۱۵ مسابقه رسمی هدایت آبی‌ها را برعهده داشت و میانگین امتیازی ۲/۰۶ را به دست آورد و پس از او نیز برانکو ایوانکوویچ با میانگین ۲ امتیاز در ۱۴ بازی، در رده چهارم حضور دارد.

 

بعد از این چهار سرمربی برتر سال ۹۸ فوتبال ایران که تنها الهامی در بین آنها هم‌اکنون مشغول فعالیت در لیگ برتر است، نام فرهاد مجیدی دیده می‌شود؛ سرمربی جوان آبی‌ها در مدت حضورش در این تیم توانسته میانگین ۱/۹۲ امتیاز را در ۱۳ بازی به دست آورد و در رده پنجم بایستد.

 

یحیی گل‌محمدی که سال ۹۸ را با شهرخودرو آغاز و با پرسپولیس به پایان رساند، در مجموع ۳۳ بازی رسمی روی نیمکت هر دو تیم، میانگین امتیازی ۱/۸۷ را به دست آورد و پس از او نیز می‌توان به امیر قلعه‌نویی اشاره کرد که در مجموع ۳۶ مسابقه رسمی در سپاهان اصفهان، میانگین امتیازی ۱/۷۲ را به دست آورد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.