دانلود سریال یاغی

 

“” علیرغم تمایل مائورو ایکاردی به ماندن در اینتر این باشگاه در تابستان قبل نام این مهاجم 27 ساله را در لیست فروش قرار داد و در نهایت در آخرین دقایق بازار نقل و انتقالات بود که او با قراردادی قرضی راهی پاری سن ژرمن شد.

 

 

علیرغم شروعی خوب و در حالیکه به نظر می رسد قطعا پاری سن ژرمن در تابستان پیش رو با پرداخت 70 میلیون یورو قرارداد مائورو ایکاردی را دائمی خواهد کرد اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد اخیرا شرایط تغییر یافته و تیم متمول فرانسوی تمایل به حفظ ایاردی برای فصول بعد ندارد.

 

این در حالیست که خود مائورو ایکاردی نیز چندان از شرایطی در پاریس راضی نبوده و اخیرا نشریه اکیپ ادعا کرد این بازیکن از عدم همکاری کیلیان امباپه و نیمار با او در زمین ناراحت است. در شرایط فعلی به نظر می رسد بازگشت به ایتالیا محتمل ترین گزینه برای مائورو ایکاردی باشد و واندا نارا نیز چندی قبل اعلام کرد زندگی در ایتالیا از نظر کاری برای او راحت تر است.

 

از دو باشگاه ناپولی و یوونتوس به عنوان جدی ترین مشتری های مائورو ایکاردی برای فصل بعد نام برده می شود. یوونتوس در فصول قبل نیز مذاکراتی با مائورو ایکاردی اجام داده بود و با توجه به قطعیت علاقه این تیم به خرید مهاجم در تابستان و البته کاهش قیمت مائورو ایکاردی نسبت به سال های گذشته احتمال رقم خوردن این انتقال جنجالی و حضور مائوریتو در تورین وجود دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.