به گزارش “مجله ایما”، پیام ملکیان با اشاره به شکست تیمش برابر شهر خودرو گفت: بازی سختی بود و با تیمی بازی داشتیم که جزو تیم‌های پرقدرت لیگ برتر است، البته غیبت هواداران هم باعث شد تا این بازی هیجانی نداشته باشد. ما زود به گل رسیدیم، ولی متأسفانه بعد از گل عقب‌نشینی کردیم و شهر خودرو هم تیم ما را تحت فشار قرار داد تا به گل برسد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما روی ضدحملات برنامه داشتیم و چند موقعیت هم ایجاد کردیم، ولی متأسفانه از آنها استفاده نکردیم. در مجموع معتقدم که تیم ما مستحق شکست نبود و می‌توانستیم از این بازی یک امتیاز بگیریم.

مدافع چپ نفت مسجدسلیمان درباره اینکه آیا آنها می‌توانند در پایان لیگ برتر در میانه بالای جدول باشند، تصریح کرد: هدف ما قرار گرفتن در بین شش تیم بالای جدول است. اگر این بازی را می‌بردیم جای فولاد را می‌گرفتیم و این شکست کار را سخت کرد، ولی ناامید نیستیم و تلاش می‌کنیم تا این باخت را در بازی‌ بعدی جبران کنیم.

 

ملکیان در مورد عملکرد خودش در این فصل گفت: سال قبل در لیگ دسته اول بودم و بازی‌ام چندان به چشم نیامد، ولی امسال شرایط خوبی دارم و تا جایی که امکان داشت تلاش کردم تا جواب اعتماد آقای تارتار را بدهم. فکر می‌کنم 16 یا 17 بازی در این فصل انجام دادم و تلاش کردم تا عملکرد خوبی داشته باشم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.