دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در حالی که این روزها اخبار مربوط به دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان داغ است و امروز نیز کمیته انضباطی به تشکیل جلسه ای در این باره پرداخت، رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال که در حال حاضر به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فعالیت می کند پس از پایان ساعات کاری با خبرنگاران زیادی در محل فدراسیون فوتبال حضور یافت و سعی کرد به سوالات آنها پاسخ دهد.

 

ممبینی درباره جلسه ای که امروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد گفت: جلسه خاصی نبود و طبق روال همیشه در حال رتق و فتق کردن امور مربوط به فوتبال بودیم.

او درباره انتخابات فدراسیون فوتبال نیز گفت: طبق برنامه ای قبلا اعلام شده است انتخابات فدراسیون فوتبال نیز روز 25 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

رئیس سابق کمیته داوران درباره اینکه چرا دستوری از فدراسیون فوتبال برای برگزار نشدن بازی ها و یا راه حل آن داده نمی شود گفت: وزارت ورزش اعلام کرده بود که کلیه مسابقات ورزشی از امروز به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود و پس از آن نیز اگر لازم باشد تصمیمات جدیدتری گرفته خواهد شد. مسئولان وزارت بهداشت باید اعلام کنند پس از این 10 روز چه خواهد شد. ممکن است این تعطیلی طولانی تر شود اما فعلا همین 10 روز اعلام شده است.

 

او درباره اینکه آیا ممکن است دیدار پرسپولیس و سپاهان نیز شامل این تعطیلی شود گفت: خیر از امروز یعنی روز دوشنبه اعلام شد که برگزاری بازی ها لغو شده است و این قطعا شامل حال بازی سپاهان و پرسپولیس نخواهد شد چرا که برای آن بازی تصمیم گیری شده بود که بازی بدون تماشاگر برگزار شود.

ممبینی درباره نتیجه دیدار پرسپولیس و سپاهان نیز گفت: به هرحال این را باید کمیته انضباطی تشکیل جلسه دهد و با مشاهده مستندات اعلام نظر کند.

 

او درباره احتمال دیرتر برگزار شدن مجمع و انتخابات به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: خیر تاکنون چیزی در این باره تصمیم گیری نشده است و تا 25 اسفند ماه هم فرصت زیاد داریم. انشالله تا آن زمان این موضوع نیز برطرف خواهد شد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره حرف و حدیث هایی که مبنی بر انتقال زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به پس از عید نوروز عنوان می شود گفت: خیر اینچنین تصمیمی گرفته نشده و به هرحال شایعات زیادی در فضای مجازی هست که نباید به آن ها دقت کرد.

 

توضیح ضروری: در قسمتی از حرف های ممبینی اعلام شد که به مدت 10 روز کلیه رقابت های ورزشی تعطیل خواهد بود اما باید گفته شود که این بیانیه شامل لیگ برتر فوتبال ایران نخواهد شد و آخرین تصمیم درباره این رقابت ها، برگزاری آن بدون حضور تماشاگران خواهد بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.