مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

گایسکا مندیتا بهترین روزهای فوتبالی خود را در والنسیا پشت سر گذاشت. او بین سال 1993 تا 2001 بازیکن والنسیا بود و سپس راهی لاتزیو شد. او از 2001 تا 2004 در عضویت لاتزیو قرار داشت ولی تابستان 2002 و پس از یک فصل ناموفق به صورت قرضی راهی بارسلونا شد.

در بارسا هم اوضاع خوب پیش نرفت و او سپس به میدلزبرو قرض داده شد. مندیتا 5 فصل برای میدلزبور بازی کرد و در همین باشگاه به فوتبالش پایان داد.

 

 

 

 

او در مصاحبه با آاس تایید کرد که از رئال هم پیشنهاد داشت ولی با مخالفت والنسیا انتقالش عملی نشد.

مندیتا در این رابطه گفت:« سال 2001 از رئال پیشنهادی دریافت کردم ولی از همان لحظه اول می دانستم که انتقالم غیرممک خواهد بود چرا که پس از قضیه پدراگ میاتوویچ در سال 1996 رابطه بین والنسیا و رئال تیره شده بود و تنها راه انتقالم پرداخت رقم فسخ بود. در نهایت راهی لاتزیو شدم و این تصمیم مشترک من و باشگاه بود. از نگاه هر دو طرف آن بهترین تصمیم ممکن بود.»

 

 

 

 

مندیتا ادامه داد:« پدرم هوادار رئال بود و حتی برای رئال چند بازی غیررسمی هم انجام داده بود ولی او همیشه تابع تصمیماتی بود که می گرفتم و به آنها احترام می گذاشت. یادم است در 13 سالگی به او گفتم که می خواهم وارد دو و میدانی شوم. او تا مرز سکته رفت ولی در نهایت قبول کرد.

کمی بعد البته به فوتبال برگشتم و وقتی از کاستلون به والنسیا رفتم او همواره مشوق و حامی من بود و بر اساس تجربیاتش می گفت اطمینان دارد که بازیکن بزرگی خواهم شد.

در لاتزیو اوضاع مطابق انتنظارم پیش نرفت و در بارسا هم فصل ناکامی را پشت سر گذاشتیم ولی کار زیر نظر لوئیز فن خال تجربه بسیار مثبتی برایم بود.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.